Beylikdüzü Düğün Salonu

Beylikdüzü Düğün Salonu

Beylikdüzü düğün salonu, mekanları arasındaki arayışınızda hayatınızın en güzel anlarını, hayatınızın aşkı ile yollarınızı birleştirdiğiniz o mutlu akşamı, klasik bir düğün yerine. Kimsenin unutamayacağı bir peri masalına dönüştürmek için ,eksiksiz olarak hizmet sağlıyoruz. Beylikdüzü düğün salonu ,görkemli ve dillere destan bir düğün ile sizin bu mutlu gününüzün kusursuz geçmesi için, Beylikdüzü Gold Teras düğün salonu olarak eksiksiz hizmet sağlıyoruz.

Beylikdüzü Gold Teras Düğün Salonu ,800 kişi kapasitelidir. Gold Teras düğün salonu , muhteşem deniz manzarası , ikramları ve iyi müzik eşliğinde sizlere keyifli bir gün yaşatacaktır. Beylikdüzü kına ve nişan organizasyonlarınızı da salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü düğün salonu olarak, deniz manzarası, farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış yemekli menüleri ile, farklı konseptleri ile, Beylikdüzü düğün salonları arasında ayrıcalıklı farklı bir konumdayız. Profesyonel ekibi, uzman yönetimi ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern düğün anlayışını sizlere sunuyor. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte sizleri tesisimizde ağırlamaktan onur duyacağız.

Geçmişten bu güne kadar sayısız düğün, nişan, sünnet ve toplantılar yapma mutluluğunu sizlerle paylaştık. Beylikdüzü Gold Teras Düğün Salonumuz; Profesyonel ses sistemi, ışıklandırması, iklimlendirmesi ve servisleri ile size ve davetlilerinize eşsiz anlar yaşatacak. Davetlerde müzik seçimi, müşterilerimizin yörelerine, zevklerine yada özel isteklerine uygun olarak belirlenir.

Beylikdüzü düğün salonu olarak, organizasyonlarınızı profesyonel ekip ve ekipmanlar ile 3 saat hd kalitesinde ücretsiz olarak kaydedip, isteğe bağlı olarak Kasetinizi CD ye aktarıyoruz.

Beylikdüzü Gold Teras düğün salonu olarak , 16 kişilik hizmet kadromuz organizasyonunuz boyunca konuklarınızla ilgilenmektedir. Servis tabaklarımız kişi başı olup her kişiyi özel servis açılmaktadır.Salonumuzda bebek bakım odası ve mescid mevcuttur.
Beylikdüzü Gold Teras Düğün Salonu olarak ,misafirlerinizi de sizin kadar önemsiyoruz ve aynı özveri ve çalışma disiplinini hiç bir aksaklık yaşamamak için ağırlamaya devam edeceğiz. Alışılagelmiş düğün anlayışından uzakta ,orijinal ve kaliteli bir düğün için Beylikdüzü Gold Teras Düğün Salonumuz da sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Size sadece unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır.

BEYLİKDÜZÜ GOLD TERAS DÜĞÜN SALONUMUZUN GENEL ÖZELLİKLERİ

1000 Kişilik Davetli Kapasitesi
Açık Otopark
Kokteyl Alanı & Büfe
Gelin Odası
Sigara İçme Terası
Mescit
Ofis ve Mutfak Bölümleri

 

Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz…

×
Merhaba , Whatsap üzerinde bilgi alabilirsiniz , bunun için yapmanız gereken sadece butona tıklamanız yeterli